O firmie

Quality for Glass

Q4Glass

Q4Glass to młoda firma założona przez doświadczonych fachowców w 2010 roku.  Ci sami ludzie osiągnęli już duże sukcesy rynkowe jako współtwórcy firmy Nordglass, gdzie przez wiele lat zdobywali doświadczenie w obróbce szkła na trudnym rynku automotive.
Praca ze szkłem jest naszą pasją i postanowiliśmy podjąć się nowego wyzwania – stworzenia nowoczesnej firmy zajmującej się zastosowaniem szkła w budownictwie. Od samego początku mierzyliśmy wysoko, a celem było tworzenie i produkcja złożonych i trudnych do wykonania produktów spełniających najwyższe standardy. Ma to odzwierciedlenie w naszej nazwie Q4Glass – Quality for Glass – chcemy dostarczać szkło najwyższej jakości i realizować odważne projekty poszukując innowacyjnych rozwiązań.
W 2011 roku pierwsze maszyny ustawione były w hali o powierzchni 7000 m2. W ciągu kolejnych 6 lat powierzchnię produkcyjną rozbudowaliśmy o dodatkowe 6000 m2. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia pozwalające produkować wielkoformatowe szyby o rozmiarze 7 x 3,21 m.
Podejmujemy się produkcji bardzo złożonych i nowatorskich konstrukcji. Odnieśliśmy wiele sukcesów realizując śmiałe, skomplikowane i imponujące projekty. To utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze określiliśmy cele, a firma rozwija się we właściwym kierunku.