Kilka słów o firmie


Q4Glass to firma założona w 2010 przez doświadczonych inżynierów i managerów którzy wcześniej zdobywali doświadczenie i przyczynili się do sukcesu marki NORDGLASS. Przy zakładaniu Q4Glass wsparło nas wielu pracowników z poprzedniej firmy. Nasze doświadczenia z trudnego rynku automotive z sukcesem przenieśliśmy i rozwinęliśmy w codziennej pracy w Q4Glass.

Praca ze szkłem jest naszą pasją i postanowiliśmy podjąć się nowego wyzwania – stworzenia nowoczesnej firmy zajmującej się zastosowaniem szkła w budownictwie. Od samego początku mierzyliśmy wysoko, a celem było tworzenie i produkcja złożonych i trudnych do wykonania produktów spełniających najwyższe standardy. Ma to odzwierciedlenie w naszej nazwie Q4Glass – Quality for Glass – chcemy dostarczać szkło najwyższej jakości i realizować odważne projekty poszukując innowacyjnych rozwiązań.
W 2011 roku pierwsze maszyny ustawione były w hali o powierzchni 7000 m2. W ciągu kolejnych 6 lat powierzchnię produkcyjną rozbudowaliśmy o dodatkowe 6000 m2. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia pozwalające produkować wielkoformatowe szyby o rozmiarze 7,3 x 3,21 m.
Podejmujemy się produkcji bardzo złożonych i nowatorskich konstrukcji. Odnieśliśmy wiele sukcesów realizując śmiałe, skomplikowane i imponujące projekty. Pracujemy w systemie jakości ISO 9001-2015 i ISO 14001-2015.

 To utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze określiliśmy cele, a firma rozwija się we właściwym kierunku.