↓ Praca w Q4Glass, aplikuj klikając poniżej ↓

Pracownik Produkcji

Firma Q4GLASS w Koszalinie ul. BOWID 10, oferuje pracę przy przetwarzaniu szkła na stanowiskach: hartowanie, sitodruk, nadruk cyfrowy, laminacja, zespalanie i rozkrój. Wynagrodzenie miesięczne z dodatkiem za pracę w godzinach nocnych – zaczynamy rozmowę od 5.200 zł brutto – tj. ok 3.870 zł netto. Osoby z doświadczeniem zaczynają od wyższego progu. Praca w systemie I, II lub III zmianowym – wolne weekendy.

Praca nie jest ciężka (wszystkie obróbki wykonywane są przy użyciu automatycznych maszyn) polega głównie na obsłudze maszyn lub linii i centrów obróbczych. Nie ma się co obawiać, szkło to taki sam materiał jak drewno, stal lub inne materiały.

Wiedza, wykształcenie z zakresu obróbki materiału (np. skrawanie) zapewni szybki awans. To jest praca również dla kobiet.

Jak masz wątpliwości, przyjdź wszystko pokażemy i opowiemy.

Gwarantujemy: stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat, szkolenia pracownicze.

Dołącz do naszego zespołu. Przychodząc do nas nie musisz umieć wszystkiego. Wystarczy jak będziesz chciał (-a) się nauczyć.

CV prosimy przesłać w załączniku lub mailem. Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. 

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie i przysłanie CV na adres e-mail: kadry@q4glass.pl z podaniem stanowiska w tytule wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Klauzula informacyjna
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Q4Glass sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 10, Koszalin.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji w zakresie wyrażonej zgody.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.